Чарівна музика

시작하기. 무료입니다
또는 회원 가입 e메일 주소
Чарівна музика 저자: Mind Map: Чарівна музика

1. Музичний світ

2. Дитяча музика

2.1. http://svitppt.com.ua/muzika/vokalna-muzika.html

3. Тембр звуку залежить від форми коливань джерела звуку і визначається кількістю та інтенсивністю обертонів, що утворюють гармонічний ряд[8]. Тембральне різнобарв'я музики визначається багатоманіттям музичних інструментів та прийомами гри на них. Тембр також є важливою характеристикою співацького голосу.

4. Висота звуку залежить від частоти звукових коливань і може бути виражена з різним ступенем ясності, в залежності від чого розрізняють звуки визначеної і невизначеної висоти. Більшість використовуваних в музиці звуків — це звуки визначеної висоти, які можна охарактеризувати частотою коливань їх основного тону і зафіксувати як ноту, в теорії музики вони також називаються тонами. Поряд зі звуками з визначеною висотою, в музиці використовуються і звуки з невизначеною висотою — є звуки ряду ударних музичних інструментів (наприклад барабанів), деякі синтетичні звуки та шумові ефекти

5. Музика для мене-це

6. Музичні інструменти

6.1. http://svitppt.com.ua/muzika/muzika.html

6.1.1. http://gdz4you.com/prezentacii/prezentacii-drugie/6970-prezentaciya-na-temu-muzyka.html

7. Зміст музики складають художньо-інтонаційні образи, тобто відбиті в усвідомленому звучанні результати відображення, перетворення та естетичної оцінки об'єктивної реальності людиною[3]. Згідно з сучасними уявленнями, такі образи кодуються і зберігаються на нейродинамічному рівні в головному мозку людини, щоправда форми її кодування дещо відрізняються від невербальних інформаційних потоків. Більшою мірою сприйняття конкретних образів і сигналів є функцією правої півкулі мозку, отже, вважається, що саме права півкуля більшою мірою відповідальна за музичну діяльність.

8. Жанри музики: Народної музики (музичний фольклор) Розважальної музики (в тому числі музика сучасної естради) Камерної музики (що виконується камерними ансамблями) Симфонічної музики (виконується великими оркестрами) Хорової музики (виконується хоровими колективами) Театральної музики (в тому числі опери, музики до спектаклів, кінофільмів тощо)

9. Музика-це мистецтво організації музичних звуків

9.1. Музика-це те,чим може гордитись наш народ.